Чоловіча футболка з довгим рукавом реглан з принтом колір білий розмір S
Чоловічий реглан, спортивний стиль. Зручний та комфортний, не сковує рухів. Пошитий з м'якої тканин -пропускає повітря, вологу, тому носити у жарку погоду комфортно. Приємний на дотик.
Чоловічий комфортний одяг призначений для повсякденного носіння. Принт з ефктом старіння. Носиться на виніс під куртку, сорочку чи просто так. Вільний стиль, але не оверсайз.
Розмірна сітка:
S - не має в наявності
M - Довжина рукава-65см /Плечі-45см / Загальна довжина -66см
L - Довжина рукава-67см /Плечі-50см / Загальна довжина -68см
XL - не має в наявності
2XL - не має в наявності
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Макрос |
| Країна виробник | Китай |
| Модель | Лонгслив |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Віскоза |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Спортивний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Малюнки і написи | З написами |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 104 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴


